Kristýna Zděblová

Zakladatelka jogista

Jako každý, jsem na své cestě jógy prošla několika fázemi. Od pouhého praktivování “cvičení” jógy k samotnému učení, fylozofii jógy a stylu života. Začala jsem s dynamickým praktikováním a pomalu se dostávala k pomalejším formám a původnímu učení Hatha jógy.

Jako nesmírně energický člověk jsem měla potřebu si energii vybíjet než jsem přišla na to, že naopak potřebuji zpomalit a začít své tělo poslouchat. Zklidnit se a někdy úplně zastavit. Má vlastní zkušenost mne dovedla k tomu, že bych ji chtěla předat dalším lidem. Mým vděláním a posláním je fyzioterapie. Tento obor se krásně prolíná s praktikováním jógy, proto své znalosti v hodinnách využívám.

Namaste,
Kristýna

Vzdělání:

  • Ostravská univerzita v Ostravě, Lékařská fakulta, 2013 – 2016, Mgr., Obor: Fyzioterapie
  • Instruktor Jógy II. třídy
  • Hormonální jógová terapie

Tereza Bratčenkov

Lektorka jogista

Jóga pro mne byla z počátku pouze doplňek ke sportovnímu tréninku, postupem času si však získala mou plnou pozornost a vlastní pravidelná praxe mě přivedla až k rozhodnutí učit a ke kurzu Instruktora jógy.

V současné době se věnuji stylu Vinyasa, která mi vyhovuje svým flow a dynamičností lekcí. Svůj Instruktorský kurz jsem absolvovala právě ve stylu Vinyasa Flow v Pranava Jóga Centru Ostrava v roce 2018.

Namaste,
Terka

Kateřina Lazecká

Lektorka jogista

Přijď si protáhnout tělo a zklidnit mysl, má to smysl!
Než jsem účinky jógy pocítila na vlastním těle i duši, považovala jsem ji za poměrně nudný pomalý typ cvičení, které mi, jakožto dynamickému typu člověka, nemá co nabídnout.
Poté, co jsem si prošla poměrně složitým životním obdobím, mi najednou na sporty, které jsem do té doby provozovala, nezbývaly síly, ale potřeba hýbat se zůstávala. Zároveň jsem cítila, že potřebuju zklidnit mysl. K józe mě přivedla kamarádka. Její pozitivní účinky jsem pocítila velmi brzy. Stala se součástí mého každodenního života.

Tato svoje poznání bych chtěla předávat dále. Věnuji se především Hathajóze, ale ráda si zacvičím i dynamičtější styly jako Vinyasa flow joga nebo Ashtanga joga.
Abych měla jistotu, že ásany provádím správně a pochopila hlubší podstatu jógy, rozhodla jsem se pro absolvování kurzu Trenéra jógy II. třídy s mezinárodní certifikací Yoga Alliance (200h).

Namaste,
Kateřina

Renáta Homolová

Lektorka jogista

Za zasvěcení do tajů jógy vděčím své první učitelce, paní Mgr. Květoslavě Hučalové. Díky jejím lekcím Jógy v denním životě, v rámci magisterského studia fyzioterapie, jsem na sobě poprvé ucítila účinky jógové praxe. Od té doby je jóga nedílnou součástí mého života. Učarovala mi svou komplexností a propracovaností. Jógová filozofie významně ovlivňuje mé vnímání života a světa. Miluji pohyb a osobní rozvoj. Inspiruje mě příroda, lidé a jejich příběhy.

Stále se vzdělávám a své zkušenosti a vědomosti ráda předávám dál. Věřím, že vše je propojené a proto se i své lekce jógy snažím pojímat celostně. Mým cílem je, aby se každý člověk cítil dobře.

Namaste,
Renáta

Vzdělání:

  • 2018 Metodika cvičení dětské jógy se školáky, Česká asociace dětské jógy, 36 hodin
  • 2018 Jóga v rehabilitaci pod vedením Mgr. Martiny Ježkové, 20 hodin
  • 2017 Chakra yoga pod vedením Moniky Winklerové, 18 hodin
  • 2017 Yin Yoga pod vedením Moniky Winklerové, 20 hodin
  • 2014 Yoga teacher training pod vedením Guru Mahi, Siddhi Yoga, Dharamsala, Indie, 200 hodin
  • 2008 – 2014 magisterské studium oboru fyzioterapie na Ostravské univerzitě v Ostravě