Kristýna Černá

Jóga mi pomáhá zvědomit si a plně prožít přítomný okamžik, být tady a teď. Díky pravidelné praxi se přirozeně dokážu napojit na své tělo a jeho potřeby. Také přispívá k většímu pocitu uzemnění, vyklidnění a celistvosti. Je velmi významnou součástí péče o mé duševní zdraví.

Poprvé jsem byla na lekci jógy někdy v roce 2014. Nicméně až o 4 roky později, kdy jsem si prožívala velmi těžké období, jsem konečně trochu pochopila, o čem jóga doopravdy je a od té doby se jí věnuji intenzivněji.

Shodou mnoha nenáhod jsem se dostala ke kurzu instruktora jógy (200 hodin) v Olomouci pod vedením indického učitele Kabira. Přínos tohoto kurzu se podepsal opravdu ve všech rovinách mého bytí a jednoduše jej považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Jóga sahá daleko za fyzickou praxi a v budoucnu se v ní chci i nadále vzdělávat. Baví mě vědomá praxe jógy a delší výdrže v pozicích. Souzním se stylem hatha jógy, i když jako většina jsem začínala právě u dynamické vinyasy. Mám ráda filosofii, různé meditační techniky a práci s dechem, s životní energii, pránou. Přála bych si, abych ve svých lekcích přiblížila lidi k jejich středu, aby se na sebe dokázali naplno nacítit a objevili své doma. Miluju přírodu, hory, rostlinky a hluboké konverzace. Věřím, že vše souvisí se vším, a proto je mi velmi blízký celostní přístup. Také se zajímám o spiritualitu, duševno a psychologii.

Má kvalifikace
  • 2021, Yoga Teacher Training course in Multi-style Yoga pod vedením Kabira Bharti, 200 hodin
  • 2021, Pranayama Level 1 pod vedením Satavishy Ghosh + Barbory Hu, certifikace Yoga Alliance
  • 2021, Kurz zdravá záda FriendlyFyzio (září - prosinec 2021)
  • 2021, Yin Yoga I. pod vedením Moniky Winklerové (říjen 2021)
  • 2021, FitNut akademie (probíhající)

Lektorka

 
 
Nevyplňujte toto pole:
Instagram
 Sledovat na Instagramu